Business growth is humanly possible

Co nas wyróżnia

1

Doświadczenie i eksperckość

Nikt nie może się z nami równać pod względem zasięgu i skali działań. Istniejemy w ponad 50 krajach, pracujemy z ponad 80% firm z listy Fortune Global 500 i każdego dnia znajdujemy pracę 38 tysiącom kandydatów. Wiemy, jak znaleźć odpowiednich specjalistów, których umiejętności są niezbędne dla rozwoju Państwa firmy.

2

Większa precyzja

Przedsiębiorstwa osiągają wyniki, kiedy odpowiedni ludzie zajmują właściwe stanowiska. W Experis dogłębnie analizujemy i identyfikujemy potrzeby Państwa firmy. Następnie znajdujemy specjalistów z odpowiednimi umiejętnościami i doświadczeniem, którzy będą najlepiej dopasowani do Państwa organizacji.

3

Partnerska współpraca

Z naszego doświadczenia wiemy, że każde wyzwanie w zakresie zasobów ludzkich jest wyjątkowe, a problemy każdej firmy ewoluują. Kiedy wdrażamy zindywidualizowane rozwiązania w danej organizacji, osiągamy imponujące rezultaty

4

Szybsze efekty

Experis to sieć konsultantów na całym świecie. Łączymy znajomość lokalnego rynku i osobiste zaangażowanie z globalnymi zasobami, dzięki czemu nasi klienci są zawsze o krok przed konkurencją w wyścigu po talent. Pomagamy Państwa firmie wykorzystać każdą szansę, gdziekolwiek i kiedykolwiek się pojawia.

Nasze usługi

Nasi konsultanci mają dogłębną wiedzę na temat Państwa branży i rozumieją wyzwania, przed jakimi staje Państwa firma. Pomożemy znaleźć specjalistów z odpowiednimi umiejętnościami i niezbędnym doświadczeniem – również na stanowiska dyrektorskie. Zakres usług jakie Experis oferuje firmom w obszarach IT.

Interim – usługa Body Leasing IT

Usługa IT Interim jest skierowana do klientów poszukujących specjalistów IT w ramach krótko i długoterminowych projektów. W ciągu 2 do 5 dni jesteśmy w stanie zaprezentować profile osób dopasowane do potrzeb projektu pod względem umiejętności i doświadczenia. Experis dysponuje grupą ponad 330 profesjonalnych kontraktorów oraz bazą danych ponad 100 000 kandydatów wyspecjalizowanych w tworzeniu oprogramowania, zarządzaniu infrastrukturą IT oraz doradztwem wdrożeniowym ERP. Dzięki tej usłudze, klient jest w stanie obniżyć koszty zatrudnienia i administracji pracowników oraz w najbardziej efektywny sposób wykorzystać rynkowe zasoby IT.

Zatrudnienie stałe

Oferta zatrudnienia stałego jest skierowana do klientów poszukujących pracownika na stanowisko, które nie jest tymczasowe ani związane z konkretnym projektem. Pierwszym krokiem jest pomoc klientowi w określeniu niezbędnych umiejętności i doświadczenia kandydatów. Następnie przyciągamy, weryfikujemy i wybieramy najlepszą dostępną osobę na dane stanowisko.

Rozwiązania projektowe

Rozwiązania projektowe oferujemy klientom, jeśli to Experis ma być odpowiedzialny za nadzór lub jakość pracy pracowników klienta lub Experis. Oferta ta obejmuje elementy zarządzania projektem, ale nie obejmuje gwarancji wyników biznesowych w ramach ustalonej ceny.

Specjalizacje

W odpowiedzi na dynamicznie zmieniający się rynek pracy, powstała firma Experis – wyspecjalizowana marka dedykowana realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach

  • IT

Nasi konsultanci mają dogłębną wiedzę na temat branży i rozumieją wyzwania, przed jakimi staje Państwa firma. Pomagamy znaleźć specjalistów z odpowiednimi umiejętnościami i niezbędnym doświadczeniem w obszarach IT – również na stanowiska dyrektorskie. Możemy współpracować z Państwa firmą lokalnie, w skali kraju, całego świata lub zdalnie, zapewniając pracowników na stałe, jak również rozwiązania interim lub pracę projektową.

Konsultanci i sieć agencji

Experis to sieć konsultantów na całym świecie. Łączymy znajomość lokalnego rynku i osobiste zaangażowanie z globalnymi zasobami, dzięki czemu nasi klienci są zawsze o krok przed konkurencją w wyścigu po talent. Pomagamy Państwa firmie wykorzystać każdą szansę, gdziekolwiek i kiedykolwiek się pojawia.

Experis na terenie Polski posiada sieć agencji, w których zatrudnia ponad 50 osób, w tym wykwalifikowanych konsultantów, którzy posiadają szeroką wiedzę i praktyczną znajomość rynku pracy. Konsultanci Experis są starannie rekrutowani i intensywnie szkoleni. To praktycy – eksperci, którzy mają rozległą wiedzę, wspartą kilkuletnim doświadczeniem w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska administracyjne niższego i średniego szczebla.

Szybkie tempo prac, doskonała komunikacja, pełne zaangażowanie, osobista odpowiedzialność za jakość obsługi i szczególna dbałość o trafność selekcji rekomendowanych kandydatów – to najważniejsze cechy naszych konsultantów, które są cenione przez naszych klientów.

Aby skuteczniej odpowiadać na Państwa potrzeby:

  • stworzyliśmy sieć wyspecjalizowanych agencji na terenie całego kraju,
  • w każdej agencji zatrudniamy konsultantów dedykowanych do projektów w obszarach rekrutacji specjalistycznych oraz rekrutacji na stanowiska menadżerskie,
  • najważniejszym elementem jest dla nas możliwość poznania firmy, dla której mamy przyjemność świadczyć usługi; zwracamy szczególną uwagę na jej specyfikę, kulturę i strukturę organizacyjną oraz osoby, z którymi bezpośrednio współpracujemy nad poszczególnymi projektami..

Zapytaj o ofertę

Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Masz pytania dotyczące szczegółów naszej oferty? Skorzystaj z formularza i umów się na spotkanie.

Formularz kontaktowy