Dowiedz się więcej o nas

Nasze marki

ManpowerGroup

ManpowerGroup

ManpowerGroup™ (NYSE: MAN) jest światowym liderem innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy. Tworzymy i dostarczamy wysoce skuteczne rozwiązania, które pomagają klientom osiągać cele biznesowe i zwiększać konkurencyjność. W Polsce ManpowerGroup posiada blisko 70 agencji i jest obecny w 44 miastach w całym kraju.

Dowiedz się więcej
Manpower

Manpower

Manpower jest światowym liderem rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej i rekrutacji stałej. Firma jest częścią ManpowerGroup, lidera innowacyjnych rozwiązań dla globalnego rynku pracy. Manpower tworzy i dostarcza wysoce skuteczne rozwiązania, które pomagają klientom na całym świecie osiągać cele biznesowe i zwiększać konkurencyjność.

Dowiedz się więcej
Experis

Experis

Experis to światowy lider rekrutacji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach IT, który powstał z połączenia wiedzy i doświadczenia Manpower Professional oraz ElanIT.

Dowiedz się więcej
Talent Solutions

Talent Solutions

Talent Solutions łączy nasze trzy wiodące rozwiązania: RPO, TAPFIN-MSP i Right Management, czyli unikatową wiedzę specjalistyczną, globalne oraz lokalne know-how oraz najwyższe standardy rynkowe.

Dowiedz się więcej

Wizja i misja Experis

Wizja

Wizją Experis jest osiągnięcie pozycji lidera w pozyskiwaniu i zatrudnianiu specjalistów o unikalnych i kluczowych kompetencjach, którzy zapewnią naszym klientom przyspieszenie rozwoju ich firm.

Misja

Osiągnięcie pozycji zaufanego doradcy naszych klientów poprzez zapewnienie niezbędnych specjalistów o unikalnych i kluczowych kompetencjach, którzy stworzą nowe możliwości rozwoju ich firm.

Osiągnięcie pozycji zaufanego doradcy naszych kandydatów, którym zapewniamy możliwość optymalnego rozwoju kariery oraz skutecznego wsparcia dostosowanego do ich indywidualnych potrzeb.

Partnerzy

Realizując nasze cele biznesowe oraz misję, jaką jest edukacja i doskonalenie rynku pracy, współpracujemy z wieloma podmiotami kształtującymi rynek pracy w Polsce i na świecie.

Kontakt

Pełną listę oddziałów Experis wraz z danymi teleadresowymi znajdą Państwo w lokalizatorze agencji.

Centrala Experis w Polsce:

  • ul. Prosta 68
  • 00-838 Warszawa

Dane rejestrowe:

  • ManpowerGroup Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa
  • Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
  • XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
  • NIP: 526-24-93-733
  • REGON: 016863993
  • Nr KRS: 62137
  • Kapitał zakładowy: 2 350 000 PLN
  • Agencja zatrudnienia: – numer certyfikatu 412