Jesteś specjalistą? Dobrze trafiłeś!

Co nas wyróżnia

1

Globalność

Łączymy lokalną wiedzę z globalną perspektywą, aby przedstawić możliwości rozwoju, które najlepiej pasują do Twoich potrzeb.

2

Znajomość branż

Mówimy Twoim językiem, znamy Twoje potrzeby i branżę, w której pracujesz. Pomożemy Ci wypromować się na rynku pracy i przyspieszyć Twoją karierę.

3

Cel i misja

Stale informujemy naszych kandydatów o nowych możliwościach rozwoju kariery. Chcemy być zaufanym doradcą, aby zapewnić naszym kandydatom optymalny rozwój kariery oraz wsparcie dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

4

Przejrzystość i uczciwość

Znalezienie dobrze płatnej pracy, dającej satysfakcję z wykonywanych zadań jest w zasięgu Twoich możliwości. Experis przyspieszy rozwój Twojej kariery, nie tylko znajdując pracę, ale także pomagając w pokonywaniu barier i odkrywaniu nowych możliwości.

Możliwości kariery

Nasza stale rozwijająca się sieć klientów, pozwala znaleźć pracę kandydatom w największych i najbardziej docenianych przedsiębiorstwach. Twoja kariera stale się rozwija, dlatego eksperci Experis pomogą dostosować plan Twojej kariery do posiadanych umiejętności, zainteresowań i celów. Experis pomoże Ci także znaleźć pracę dostosowaną do Twojego stylu życia.

Interim

Interim jest coraz bardziej popularną w Polsce formą zatrudnienia, przynosi korzyści zarówno pracownikom jak i pracodawcom. Interim wiąże się z krótko lub długotrwałym zatrudnieniem specjalistów przy pracach projektowych, tymczasowych lub outsourcingu. Interim polega na oddelegowaniu Cię na czas wykonania określonego zadania do firmy będącej klientem Experis. Firma, do której zostaniesz oddelegowany to Pracodawca Użytkownik. Zatrudniamy Cię do świadczenia pracy na rzecz naszego klienta, ale jesteś pracownikiem Experis. To my podpisujemy z Tobą umowę na warunkach ustalonych z Pracodawcą Użytkownikiem

Zatrudnienie stałe

Dla osób, które cenią sobie stabilizację i chcą związać się na długo z przyszłym pracodawcą proponujemy zatrudnienie stałe. Experis regularnie współpracuje z firmami w całej Polsce, dla których nasi konsultanci prowadzą procesy rekrutacyjne. Z drugiej strony znamy potrzeby i wymagania pracodawcy. Jesteśmy pośrednikiem między Tobą a naszym klientem i prowadzimy proces rekrutacyjny tak, aby obie strony były usatysfakcjonowane.

Nasze specjalizacje

W odpowiedzi na dynamicznie zmieniający się rynek pracy, powstała firma Experis – wyspecjalizowana marka dedykowana realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach IT. Nasi konsultanci mają dogłębną wiedzę na temat branży i rozumieją wyzwania, przed jakimi staje Państwa firma

Pomagamy znaleźć specjalistów z odpowiednimi umiejętnościami i niezbędnym doświadczeniem w obszarach IT – również na stanowiska dyrektorskie. Możemy współpracować z Państwa firmą lokalnie, w skali kraju, całego świata lub zdalnie, zapewniając pracowników na stałe, jak również rozwiązania interim lub pracę projektową.

Pytania i odpowiedzi

Zastanawiasz się co dokładnie oznacza i z czym się wiąże praca z Experis? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Nadal masz pytania? Skontaktuj się z dogodną dla Ciebie agencją. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

1. Pracę na jakich stanowiskach może zaproponować Experis?

Experis posiada oferty pracy stałej, tymczasowej i projektowej dla kandydatów o kwalifikacjach i z dziedziny IT. Aby zapoznać się z naszymi aktualnymi ofertami pracy, przejdź do wyszukiwarki ofert pracy.

2. Jak wygląda proces zatrudnienia przez Experis?

Posiadamy aktualne informacje dotyczące ofert pracy w różnych sektorach rynku i na różnych stanowiskach. Trzymamy rękę na pulsie, zarówno jeśli chodzi o oferty pracy dostępnej od zaraz, jak i przyszłe rekrutacje firm z nami współpracujących. Jeśli Twoje umiejętności oraz zainteresowania odpowiadają rekrutacjom, jakie aktualnie prowadzimy, z pewnością Cię do nich zaprosimy. Informacje uzyskane między innymi podczas wywiadu kompetencyjnego pozwolą nam lepiej dopasować Twoje kompetencje i Twoją osobowość do odpowiedniego pracodawcy. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej przygotować Cię do szybkiej aklimatyzacji i realizowania Twoich celów.

3. Czy mogę szukać pracy na własną rękę?

Tak. Pierwszym krokiem, jaki należy wykonać szukając pracy jest zarejestrowanie się i stworzenie swojego profilu. Profil daje Ci możliwość śledzenia aktualnych ofert pracy w Polsce i za granicą.

4. Czy mogę liczyć na wsparcie Experis jak już rozpocznę pracę?

W przypadku, gdy podejmiesz pracę tymczasową oferowaną przez naszą agencję, jako Twój pracodawca będziemy nadal Cię wspierać i służyć radą w kwestiach związanych z HR. Jako Twój pracodawca, Experis odpowiada za wszystkie formalności związane z zatrudnieniem, zaświadczeniami, dokumentacją pracowniczą, wynagrodzeniem oraz innymi kwestiami, które są związane z zatrudnieniem. Kontaktem w sprawach merytorycznie związanych z wykonywaną przez Ciebie pracą będzie natomiast firma, dla której będziesz pracować.

5. Co jeśli Twoim pracodawcą będzie firma współpracująca z Experis?

Zależy nam na tym, aby zapewnić Ci maksimum komfortu, dlatego będziemy do Twojej dyspozycji w czasie, kiedy będziesz się wdrażać. Zależy nam na tym, aby nasi pracownicy byli zadowoleni i każdego dnia z przyjemnością przychodzili do pracy, dlatego z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Twoje pytania oraz rozwiejemy wątpliwości w każdej chwili, kiedy będziesz tego potrzebować. W kwestiach merytorycznie związanych z Twoją pracą, kontaktem dla Ciebie będzie Twój pracodawca.

6. Co się dzieje, kiedy kończę współpracę z Experis?

Konsultant Experis śledzi Twój status i wie, kiedy Twoja umowa o pracę dobiega końca. Dzięki temu, jeśli będzie taka możliwość będzie mógł Ci zaproponować nową pracę. To, co jest dla nas ważne to aktualna informacja na Twój temat – uaktualniaj na bieżąco profil Mój Experis tak, byśmy wiedzieli jak wygląda Twoja dyspozycyjność oraz oczekiwania na przyszłość. Zachęcamy również do stałego śledzenia ofert pracy, jakimi dysponuje Experis. Być może znajdzie się wśród nich oferta, która szczególnie Cię zainteresuje.

7. W jaki sposób Experis chroni moje dane osobowe?

W swojej pracy Experis zwraca szczególną uwagę na ochronę danych osobowych. Działamy zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Jeśli interesują Cię szczegóły, zapoznaj się z Polityką Prywatności.